08.05.2023 | 09:00

Для підтримки переселенців, ветеранів та підприємців, що постраждали через війну, відкривається урядова програма  E-Export Intensive на базі проекту Укрпошти Export school. Це нагода для тих, хто хоче відкрити магазин, здійснити перші продажі на таких платформах як eBay, Etsy, Amazon, Shopify. Зареєструватися на безкоштовний навчальний семінар 18 травня можна за посиланням https://www.ukrposhta.ua/ua/e-export-school-form

Детальніше: http://surl.li/gvdwp

Мінекономіки та Western NIS Enterprise Fund домовились про надання 100 тис доларів для фінансування урядової програми “Власна справа” в рамках проєкту Мінекономіки єРобота, за якою українці можуть отримати мікрогранти на старт або розвиток бізнесу.

Детальніше: http://surl.li/gveay

Центри зайнятості не надаватимуть статус безробітного людині, яка підпадає під мобілізацію, але не має військового квитка.

Детальніше: http://surl.li/gvegk

В Україні ринок праці почав поступово відновлюватися та досягнув довоєнного рівня. Про це йдеться у дослідженні Work.ua. У квітні зафіксовано рекордну кількість вакансій - всього було запропоновано 82 467 робочих місць, це вп'ятеро більше, ніж торік.

Детальніше: http://surl.li/gvemd

Національний банк прогнозує, що середня номінальна зарплата в Україні у 2023 році зросте на 21,9%, а реальна (з урахуванням інфляції) на 3,7%.

Детальніше: http://surl.li/gvepl

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Актуальні вакансії на Telegram Робота зараз: https://t.me/worknowdcz

Сервіс "Єдиний портал вакансій": https://jobportal.dcz.gov.ua.

Інформація щодо нарахувань та виплат - в особистому кабінеті. Інструкція щодо створення тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/reyestraciya-kabinetu