11.08.2016 | 11:22

Сватівський районний центр зайнятості співпрацює з соціальними партнерами, які мають певний вплив на покращення становища в місті та в цілому.

З червня 2015 року центр зайнятості тісно співпрацює з Норвезькою радою у справах біженців (NRC), яка є незалежною, міжнародною, гуманітарною, неурядовою організацією та надає допомогу, захист, сприяє вирішенню питанню біженців і внутрішньо переміщених осіб у всьому світі.

В рамках програми «Інформування, консультування і правова допомога» (ICLA) NRC покликана допомогти переміщеним і постраждалим внаслідок конфлікту в Луганській області особам реалізувати свої права та свободи, долати юридичні перешкоди за допомогою підвищення рівня правової обізнаності, надання правової інформації та юридичних консультацій.

За час співпраці у Сватівському районному центрі зайнятості проведено 20 спільних заходів для зайнятого та незайнятого населення.

Не дивлячись на те, що хвиля прибуття переселенців спадає і, навіть навпаки, спостерігається певний відток ВПО з району, співпраця з Норвезькою радою у справах біженців продовжується. Відтепер аудиторією цих заходів є змішана категорія учасників: внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, безробітні громадяни, мешканці району. Із залученням NRC в приміщенні центру зайнятості проводяться семінари, тренінги: «Легальна зайнятість», «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону».

Правова допомога потрібна кожному громадянину, незалежно від категорії чи статусу: безробітний чи зайнятий, місцевий мешканець чи переселенець.

Загалом, цими заходами охоплено 316 осіб, які проживають на території Сватівського району.