21.05.2020 | 14:31

З метою сприяння розвитку навичок самопрезентації та допомоги безробітним залишатися конкурентоспроможними на ринку праці, у Новопсковському районному центрі зайнятості 21 травня відбувся вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Під час онлайн-заходу учасники дізнавалися про етапи підготовки та види співбесід. Фахівець з профорієнтації Алла Пташинська акцентувала увагу на Skype-співбесіді, адже в реаліях сьогодення, коли не завжди є можливість відвідати роботодавця, відеоінтерв’ю є найбільш популярним. Учасники вебінару ознайомились з рекомендаціями щодо техніки спілкування з роботодавцем: що треба знати, аби вдало пройти співбесіду, як почуватися впевненим і бути переконливим, як поводитися під час співбесіди, як «зручно» відповідати на «не зручні» питання і справити позитивне враження на роботодавця.

Всебічна підготовка до співбесіди - це нагода отримати омріяну роботу. Успіх або неуспіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей (освіти, досвіду), а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця. Інколи воно матиме вирішальне значення, якщо, звичайно, ваша фахова підготовка відповідатиме вимогам роботодавця.