10.10.2019 | 11:51

8 жовтня на базі ДНЗ «Луганський ЦПТО ДСЗ» відбулася Презентація послуг з професійного навчання, організована Сєвєродонецьким міським центром зайнятості для безробітних осіб.

На заході презентували професії за якими невдовзі розпочнеться професійне навчання: «Продавець продовольчих товарів»(28.10.2019р.) та «Контролер-касир»(15.11.2019р.). Захід розпочала фахівець Сєвєродонецького міського центру зайнятості Юлія Лебединець, яка розповіла про формування навчальних груп за графіком 2019 року та загальні умови направлення слухачів на профнавчання. На початку заходу заступник директора з навчально-методичної роботи Людмила Сухомлінова докладно розповіла про навчальний центр, професії, за якими навчає Луганський центр ПТО та провела екскурсію будівлею. Безробітних запросили відвідати навчальні класи та виробничі майстерні, де до заходу долучилися майстри з професійного навчання Олена Олійник та Катерина Шевкунова, які ознайомили із сучасною матеріально-технічною базою та використання у навчальному процесі новітніх технологій.

Під час заходу учасники Презентації отримали цікаву та корисну інформацію, а фахівці центру ПТО дружньо запросили на навчання та наголосили, що отримувати нові знання та нову професію ніколи не пізно!

У заході взяли участь 14 безробітних осіб, двоє з яких занесені до перспективного резерву майбутніх слухачів.

Якщо Вас зацікавила будь-яка інформація щодо можливого професійного навчання, будь ласка, звертайтеся до Сєвєродонецького міського центру зайнятості за адресою: вул. Гагаріна, 116 у робочі часи: з 8-00 до 17-00, або телефонуйте за номерами: 050-800-77-84, (06452)5-44-62.