09.05.2023 | 09:00

Для підтримки переселенців, ветеранів та підприємців, що постраждали через війну, відкривається урядова програма  E-Export Intensive на базі проекту Укрпошти Export school.

E-Export Intensive покликана насамперед відкрити всі можливості та перспективи для осіб, які хочуть розпочати власну справу та в найкоротші строки відкрити магазин, здійснити перші продажі на таких платформах як eBay, Etsy, Amazon, Shopify.

Зареєструватися на безкоштовний навчальний семінар 18 травня можна за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/e-export-school-form

Протягом червня та липня відбудеться серія практичних вебінарів, під час яких можна буде ознайомитися з усіма аспектами роботи в сегменті e-commerce та, зокрема, експорту, також отримати практичні навички щодо збільшення продажів через ефективні промо активності.

Реєструйтеся на онлайн-зустріч від Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації, програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Укрпошти у межах проєкту E-Export School, Payoneer та Disqover Agency!

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr