08.08.2019 | 16:18

Щоб наблизити послуги служби зайнятості до жителів об'єднаної громади Новопсковський районний центр зайнятості спільно з Новопсковською ОТГ створили виїзні робочі місця фахівців.

З липня 2017 року прийом населення ведеться у ЦНАПі Новопсковської ОТГ, з липня 2019 року - в Осинівському та Макартетинському старостинському округах. Для зручності жителів громади відповідно до затвердженого графіку такі прийоми проводяться щочетверга або за запитом самих жителів у зручний для них час за допомогою Skype-зв’язку.

Так, 7 серпня був проведений черговий прийом громадян засобами скап-зв’язку на базі Осинівської бібліотеки-філії.

У роботі онлайн-мобільного соціального офісу взяли участь жителі сіл Осинове та Макартетине Новопсковської ОТГ. Як завжди питання до служби зайнятості були різноманітні, в процесі діалогу всі вони вирішуються. Як результат - є направлення жителів на вакантні робочі місця, пропозиції професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації.

Фахівці Новопсковського районного центру зайнятості готові надавати послуги всім бажаючим як безпосередньо в центрі зайнятості, так і у ЦНАПі, а також Осинівському та Макартетинському старостинському округах в онлайн-режимі.