09.06.2023 | 08:56

Міністерство економіки України разом із партнерами з розвитку здійснює системну співпрацю з підтримки українського бізнесу. Зокрема наразі реалізується ряд проєктів міжнародної технічної допомоги, за якими Мінекономіки виступає бенефіціаром.

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) та партнери запровадили грантову програму для українського мікро- та малого бізнесу для задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Проєкт “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі/ EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” підтримує малі та середні підприємства, які бажають працювати на ринках ЄС.

Програма “Fit for Partnership with Germany” дає змогу українським підприємцям та менеджерам встановлювати ділові контакти з німецькими та іншими іноземними партнерами.

Детальніше: http://surl.li/htjmj

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr