30.03.2016 | 14:58

Молодіжне безробіття – одна із актуальних проблем нашого часу. Саме молодь є найменш захищеною на ринку праці. Ситуація щодо зайнятості молодих громадян в нашому регіоні залишається гострою, адже збільшується конкуренція, важко знайти роботу за фахом, змінюється престижність професій, збільшуються вимоги до особистісних якостей та професійних знань при прийомі на роботу.

З метою підвищення рівня поінформованості безробітної молоді, 29 березня спеціалістами Новоайдарського районного центру зайнятості було проведено профконсультаційний семінар «Особливості зайнятості молоді». Всього у заході взяли участь 19 осіб.

Під час семінару детально роз’яснено комплекс послуг державної служби зайнятості для підвищення конкурентоспроможності безробітної молоді на місцевому ринку праці. Учасники семінару ознайомлені з джерелами пошуку роботи, актуальними питаннями працевлаштування, зі шляхами подолання різноманітних перешкод, перспективами молоді на ринку праці. Відпрацювали навички позитивної самопрезентації, ефективного представлення самого себе, отримали інформацію щодо управління вільним часом та створення позитивного іміджу. Розглянули можливість безкоштовно пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, як започаткувати підприємницьку діяльність та умови надання ваучера, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру .

Учасники семінару зазначили, що обговорення актуальних проблем щодо працевлаштування молоді та прийняття відповідних рекомендацій сприятимуть кращому вирішенню питань її зайнятості.