11.08.2016 | 15:57

10 серпня в Попаснянському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Молодь на ринку праці». Молодь - головна рушійна сила сучасного світу.

На початку семінару всі присутні були ознайомлені зі станом ринку праці та актуальними вакансіями Попаснянського району. Учасники семінару за допомогою фахівців центру зайнятості, методом «мозкового штурму» визначили недоліки та переваги, які мають молоді люди – шукачі роботи. В ході дискусії слухачі зробили висновки, що переваг значно більше: це і мобільність, і здатність легко навчатися та більш тривалий період майбутньої працездатності.

Учасники семінару детально ознайомились з послугами, які надає Державна служба зайнятості, а саме : підбір підходящої роботи, професійне навчання, надання можливості взяти участь в громадських та тимчасових роботах, навчання на семінарах оволодіти технікою пошуку роботи та методами ефективної самопрезентації. Надано інформацію про можливість профнавчання за направленням служби зайнятості в Луганському Центрі професійно-технічної освіти. Було продемонстровано молоді презентацію Луганського Центру професійно - технічної освіти та надано інформацію про навчання за ліцензованими професіями.

Підводячи підсумки семінару, було зроблено висновок, що молодість – це той період життя, коли треба мати сили та знання для професійного самовизначення. Спробувати себе у різних сферах, галузях, і тільки згодом відчути, яка професія задовольнить цілком моральні та матеріальні потреби. Зробити правильний вибір допоможе служба зайнятості. За допомогою фахівців центру зайнятості можна пройти тестування, визначити свої професійні здібності та обрати професію, яка відповідає і потребам ринку праці і здібностям людини.

Наприкінці семінару безробітні отримали буклети з інформацією про навчання та перелік найактуальніших професій нашого регіону.