21.04.2016 | 11:24

20 квітня спеціалістами Кремінського районного центру зайнятості спільно з представниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кремінської районної державної адміністрації було проведено виїзний захід із використанням «Мобільного центру зайнятості» до села Макеївка.

Під час спілкування з населенням була надана інформація Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату про набір та умови служби за контрактом, також були надані консультації щодо можливості працевлаштування, організації власної справи шляхом отримання одноразової допомоги по безробіттю, отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, про можливість проходження професійного навчання, в тому числі на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Мешканці села мали можливість поспілкуватися з представниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кремінської районної державної адміністрації з питань які входять до їх компетенції.

Також проведена робота зі школярами з питання можливості підготовки за робітничими професіями, в тому числі на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Завдяки проведеному заходу мешканці села спрямовані на отримання послуг з працевлаштування за допомогою служби зайнятості, більш детальніше ознайомлені зі своїми правами та можливостями щодо соціального захисту.