09.08.2019 | 15:47

8 серпня Новопсковський районний центр зайнятості організував виїзний захід в об’єднану територіальну громаду. Мобільний центр зайнятості розташувався на території санаторію "ПЕРЛИНА". Захід проводився для громадян, що проходять санаторно-курортне лікування, у тому числі і для місцевих мешканців, співробітників санаторію, роботодавців.

Фахівці служби зайнятості розповідали присутнім про послуги та сучасні сервіси служби зайнятості, серед яких: електронна черга, послуга відео-резюме, он-лайн співбесіда безробітних з роботодавцями, що значно полегшує пошук роботи. Також відвідувачів ознайомлювали з актуальними на ринку праці вакансіями, в тому числі вакансіями в Державу Ізраїль. Тим, хто не має освіти, або хоче змінити професію, співробітники служби зайнятості пропонували професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Для співробітників санаторію з медичною освітою було запропоновано отримати ваучер на підвищення кваліфікації, а для кухарів лікувально-оздоровчого закладу – неформальне навчання.

До виїзної акції також долучилися фахівці з Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області, Новопсковського бюро правової допомоги Старобільского місцевого центру з надання БВПД.

Роботою виїзного мобільного центру зайнятості скористалися близько 56 осіб.

Фахівці центру зайнятості впевнені, що якісна інформаційно-роз’яснювальна робота дає можливість мешканцям Новопсковщини визначитись с вибором професії, знайти або змінити роботу, підвищити кваліфікацію.