25.03.2016 | 16:25

Сьогодні однією із найгостріших проблем працевлаштування у суспільстві є проблема в працевлаштуванні людей з особливими потребами. Це зумовлено не тільки відсутністю підходящої роботи на ринку праці, але і станом здоров’я цих людей.

Згідно регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів однією з форм знайомства роботодавців з претендентами на заміщення вакансії є організація міні-ярмарок вакансій.

Так 24 березня Станично-Луганським районним центром зайнятості було проведено «Міні – ярмарок вакансій» для осіб з обмеженими фізичними можливостями», в роботі якого взяв участь представник ТОВ «Луганського енергетичного об’єднання» підрозділу Станично-Луганського РЕМ – Пряхіна Т.О. З даним підприємством зустрілися 5 безробітних району.

Відвідувачам запропоновано вільне робоче місце підприємства за професією «контролер енергонагляду для осіб з інвалідністю (ІІ,ІІІ групи)».

Пряхіна Т.О. ознайомила шукачів роботи з графіком та режимом роботи підприємства, умовами праці. Детально розповіла про вимоги до претендентів на робоче місце та особливості роботи.

Під час проведення «Міні-ярмарок вакансій» фахівці центру зайнятості надали вичерпні відповіді на запитання, що цікавили учасників заходу.

Результатами зустрічі стало направлення однієї особи з обмеженими фізичними можливостями з метою працевлаштування на підприємство.

Наприкінці зустрічі Пряхіна Т.О. висловила подяку робітникам центру зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.