13.06.2016 | 15:35

До Рубіжанського міського центру зайнятості звернулось підприємство НВП «Зоря» щодо укомплектування вільних робочих місць на літній період в оздоровчий дитячий табір. З метою якнайшвидшого укомплектування вакансій, фахівці центру зайнятості провели аналіз професійно-кваліфікаційних характеристик шукачів роботи, за результатами якого здійснили відбір претендентів на вакансії: покоївка та кухонний робітник. Всіх кандидатів було запрошено на міні-ярмарок вакансій.

На заході були присутні інженер відділу кадрів НВП «Зоря» Сташкевич Олена Михайлівна та директор табору Болотін Олександр Володимирович, які проінформували присутніх про вимоги до кандидатів, умови роботи та рівень заробітної плати. Під час співбесіди кожному кандидату було запропоновано пройти перед працевлаштуванням курси цільового призначення - сучасні вимоги охорони праці на робочому місці.

За результатами проведеної роботи 7 особам видано направлення на подальше працевлаштування. Болотін Олександр Володимирович подякував за організацію цього заходу та виявив готовність співпрацювати і в подальшому зі службою зайнятості.