оп
11.02.2019 | 16:34

Цього разу, поліцейські завітали до клубу «Folk-молодь» Сєвєродонецького міського центру зайнятості з презентацією професії поліцейського для школярів 8-го класу гуманітарно-естетичної гімназії.

На початку фахівець з профорієнтації Ольга Ткаченко презентувала дітям план подальших засідань та занять у клубі, провела анкетування щодо встановлення мотивів професійного самовизначення школярів, потім запросила до бесіди представників Управління патрульної поліції у Луганській області, інспекторів відділу зв’язків з громадськістю.

Старший лейтенант Дар’я Булгакова розповіла про плюси та мінуси професії патрульного поліцейського, наголосила, що робота не з легких, потребує високої концентрації, стресостійкості, доброго знання законодавчих актів та фізичної витримки, в тому вона перспективна, високооплачувана, цікава та високоморальна.

Інспектори розповіли про перелік обов’язків захисника закону; про ситуації, які трапляються при виконанні професійних завдань; та соціальний пакет, який по закону отримує працівник. Ще треба мати добру фізичну підготовку, бо робота в поліції є небезпечна, безпосередньо пов’язана з постійним стресом і загрозою для життя і здоров’я офіцера.

Щоб бути поліцейським треба бажання, зацікавленість, суспільна мета, безумовно докласти максимум зусиль та підключити всі свої резерви для цього.