21.03.2016 | 13:34

З 9 по 18 березня, у Сєвєродонецьку проходив Марафон актуальних професій, з метою формування стійкої мотивації до правильного вибору майбутньої професії та виховання у молоді поваги до робітничих професій, які користуються сталим попитом на ринку праці. У рамках марафону – цікаві розповіді про історію виникнення ремесел, еволюцію та видозміни, які підкріплюються переглядом тематичних фільмів.

Профконсультант Сєвєродонецького МЦЗ Калініна Наталья провела профорієнтаційні заходи «Світ професій: мій вибір - мій успіх» з учнями 10 та 11 класів (276 осіб) Сєвєродонецьких загальноосвітніх шкіл №,10,14,16. Майбутні випускники зустрілися з фахівцями СНУ імені Володимира Даля, які розповіли про умови вступу до ВУЗу, ознайомили з переліком спеціальностей та напрямків, за якими проводиться навчання, особливостями та умовами навчання у вищому навчальному закладі.

Протягом двох тижнів у закладах професіонально – технічної освіти проходили «Дні відкритих дверей навчальних закладів», на яких учні 8, 9, 10, 11 класів шкіл міста знайомилися з робітничими професіями які існують у різноманітних сферах діяльності таких, як: хімічна, будівельна, сфера надання послуг, громадське харчування, торгівля.

Також Калініна Наталія надала інформацію, щодо профорієнтаційного тестування для молоді за методикою «Магеллано Університет», при проходженні якого кожен бажаючий має змогу самостійно виявити свої професійні здібності та використати їх при обранні майбутнього шляху.

Учні отримали багато корисної інформації, та маємо надію, вони зможуть її вдало використати.