09.06.2016 | 15:15

Літні канікули складають значну частину вільного часу дітей. Літо - час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття накопиченої за рік напруги, поповнення витрачених сил, відновлення здоров'я. Це період вільного спілкування дітей. Організація шкільних таборів одна з найцікавіших і найважливіших форм роботи із учнями в літній період. Табір виконує дуже важливу місію оздоровлення і

виховання дітей.

8 червня працівники Білокуракинського районного центру зайнятості завітали до дітлахів з табору денного перебування «Веселка» Білокуракинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№2. Зустріч пройшла під девізом «Всі професії важливі». Діти із задоволенням розповідали про професії своїх батьків та особливості кожної з них. Дуже цікаво пройшла гра «Кухар-професіонал» - діти із захопленням з закритими очима вгадували різноманітні крупи на дотик, а коли це не вдавалося, то друзі завзято допомагали. Свою активність діти з табору проявили вгадуючи професії, які демонструвалися без слів, а також при вгадуванні загадок та складанні пазлів з професій.

Зустріч пройшла в досить теплій та дружній атмосфері. Наприкінці найактивніші діти отримали подарунки від центру зайнятості.