10.08.2018 | 14:28

В Кремінському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Питання легального працевлаштування та тіньової зайнятості».

Засідання пройшло за участю представників центру зайнятості, Пенсійного фонду, районної спілки підприємців, фізичних осіб–підприємців.

Під час заходу обговорювались питання тіньової зайнятості населення, виявлення випадків виплати зарплати «у конвертах», наводилися приклади, коли підприємства не сплачують внески, зроблено наголос на перевагах легального працевлаштування.

«У разі несплати єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж і не мають права на призначення пенсії у зв’язку з відсутністю необхідного стажу роботи» - відзначила Лариса Лисенко.

Центром зайнятості постійно проводиться інформаційна робота як із зайнятим, так і із незанятим населенням під час проведення виїзних акцій, семінарів, презентацій, надаються індивідуальні консультації, проводиться роз’яснювальна робота з учнями шкіл міста та району про негативні наслідки «тіньової» зайнятості.