оп
10.01.2019 | 10:49

З метою удосконалення співпраці з роботодавцями Станично-Луганський районний центр зайнятості 8 січня ініціював засідання «Круглого столу» з головами сільських рад.

Директор Станично-Луганського РЦЗ Олена Валика ознайомила присутніх з порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Стєхіна зазначила, що подолати масове безробіття можна в тому числі через залучення населення до громадських робіт.

Такі роботи не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки, фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, коштів роботодавців.

На засіданні обговорили нагальні потреби громад, зокрема - допомога сім'ям учасників АТО та людям з інвалідністю, супровід осіб з інвалідністю по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери тощо. Прийнято рішення розширити перелік громадських робіт та збільшити видатки місцевих бюджетів на їх фінансування.