24.03.2016 | 16:09

18 березня в Старобільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за участю провідного юрисконсульта Старобільського РЦЗ Х. Відякіної, відбувся круглий стіл за темою: "Інтеграція первинної і вторинної правової допомоги".

Метою круглого столу було обговорення питань спільного прагнення щодо формування правової освіченості громадян, вимушено переміщених осіб, створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, налагодження довгострокових партнерських стосунків з провайдерами безоплатної первинної правової допомоги

Учасникам круглого столу було роз’яснено, що Старобільський місцевий центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах для соціально незахищених категорій громадян. Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, має змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката – який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта.

Круглий стіл проводив директор центру Ткаченко Артем Володимирович.