оп
11.01.2019 | 14:56

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього, адже саме їх професія визначить подальший соціальний статус і затребуваність у житті. Аби підготувати школярів до свідомого вибору професійного шляху, спеціалісти Лисичанського міського центру зайнятості комплексно та систематично проводять протягом навчального року профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю.

11 січня у школі №14 провели профорієнтаційний урок «Атлас нових професій України» для одинадцятикласників. Випускникам розповіли про професії майбутнього, нині затребувані та ті, що зникають. Також молодь зорієнтували у фундаментальних тенденціях розвитку ринку праці України.

Значну увагу було приділено «Профорієнтаційному Путівнику», а також консультуванню за результатами онлайн тестування за допомогою веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа». Покладаємо надію, що вірний професійний вибір юних громадян України сприятиме зростанню економічної активності та рівня зайнятості населення, сталому економічному розвитку країни і підвищенню якості життя всіх громадян!