Луганська обласна служба зайнятості продовжує проводити широку інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію державних програм сприяння зайнятості та підтримки внутрішньо переміщених осіб.
Нещодавно відбувся інформаційно-просвітницький захід для представників релокованих громад району.
Офлайн-зустріч пройшла на базі Чернівецького Координаційного центру для ВПО з Луганщини (Сіверськодонецької та Шульгинської військових адміністрацій). Онлайн до заходу долучилися представники Сіверськодонецької районної адміністрації та жителі релокованих громад - загалом близько 60 учасників.
Фахівчиня Луганського обласного центру зайнятості презентувала учасникам можливості, які надає служба зайнятості:
- актуальні програми працевлаштування та професійного навчання
- умови отримання компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО
- перспективи здобуття нової професії з подальшим працевлаштуванням
Разом із партнерами служба зайнятості продовжує працювати, щоб допомагати людям повертатися до економічної активності та знаходити своє місце на новому ринку праці.
Для зручності жителів області створено онлайн-сервіси для дистанційного консультування, а також активно ведеться робота у гуманітарних хабах «Луганщина моя». Звертайтеся до фахівців центру зайнятості за номером гарячої лінії 0800 219 721 або скористайтеся онлайн-сервісом за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz