11.05.2023 | 08:30

Луганський обласний центр зайнятості організував підвищення кваліфікації для 15 сестер медичних, які є внутрішньо переміщеними особами з Луганщини.

До організації навчання долучилися КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» та ВСП «Дніпровське відділення післядипломної освіти молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів» КП «Обласний центр громадського здоров’я» Дніпропетровської обласної ради».

Навчання проходить за новою спеціалізацією, яка наразі дуже затребувана і підходить для широкого кола молодших медичних спеціалістів: «Фізична терапія, ерготерапія. Медико-соціальна реабілітація (спеціалізація асистента фізичного терапевта, ерготерапевта, медико-соціального реабілітолога)». Навчання відбувається за ваучерами, за кошти Фонду загальообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Луганський обласний центр зайнятості запрошує переселенців з Луганщини скористатися можливістю та отримати ваучер на навчання, підвищити свою кваліфікацію або опанувати нову професію. Це може бути перепідготовка за робітничою професією, підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю, підготовка на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня вищої освіти) та спеціалізація або підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

Перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер: http://surl.li/fhgrl

Категорії осіб, які можуть отримати ваучер та порядок видачі: http://surl.li/eeqfl

Звертайтеся за тел. 0999783630 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 16:00

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr