31.03.2023 | 08:55

Завершився дводенний тренінг у м. Дніпро від Програми розвитку ООН «Особливості роботи з особами, які мають інвалідність» для представників центрів зайнятості України.

В рамках тренінгу – обговорення, презентації, обмін власним та зарубіжним досвідом працевлаштування людей з інвалідністю, робота в групах і практичні вправи. Учасники тренінгу обговорили всі аспекти та шляхи вирішення питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю, доступності цієї категорії осіб до безбар’єрного середовища.

Під час навчання учасники покращили знання щодо соціальних та правових засад працевлаштування осіб з інвалідністю, адаптації та комунікації їх на робочому місці, співпраці з роботодавцями щодо важливості прийому на роботу, особливостей спілкування та проведення заходів з особами цієї категорії громадян.

В результаті успішного проходження навчання кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування Лисичанського міського центру зайнятості Наталія Шевченко отримала сертифікат та набула додаткових знань для подальшої роботи.