19.05.2020 | 14:28

Луганська обласна служба зайнятості з 28 квітня цього року розпочала роботу з прийняття документів від роботодавців, які претендують на отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Про це сьогодні, 19 травня під час брифінгу розповів директор ЛОЦЗ Сергій Болотський.

За його словами, станом на 18.05.2020 до центрів зайнятості звернулись 155 роботодавців (суб’єкти малого та середнього підприємництва), які подали відомості на 794 робітника, по 89 роботодавцям вже прийнято позитивне рішення про виплату допомоги. Замовлені кошти вже перераховані на рахунки цих роботодавців.

Під час спілкування з журналістами керівник обласної служби зайнятості охарактеризував загальну ситуацію на ринку праці. Так, з початку карантину рівень реєстрації безробітних збільшився на 77% і наразі в області зареєстровано 8,6 тис. безробітних громадян, що у півтора рази більше минулорічного показника. Кількість поданих від роботодавців вакансій за звітний період зменшилась на третину. Разом з тим працевлаштовано з початку карантину 3,8 тис.осіб.