05.09.2019 | 16:35

Сучасний ритм життя вимагає від державних установ, які працюють в соціальній сфері, постійних законодавчих змін, спрощення процедур надання послуг та осучаснення доведення інформації до своїх клієнтів.

Державна служба зайнятості, також, не стала винятком. За останні декілька років в службі відбулися значні нововведення у її діяльності. Такі, як створення Е-сервісів, електронних кабінетів та мобільних додатків, де можна переглянути всі послуги, які надаються службою, подати вакансії, підібрати персонал, зареєструватися онлайн на консультацію до спеціаліста, оформити резюме, пройти профтестування та знайти багато іншої корисної інформації.

З метою удосконалення системи надання послуг клієнтам служби зайнятості та активізації участі працівників центрів зайнятості у трансформації та модернізації служби, формування внутрішньої культури відкритої комунікації шляхом мотивування вільного вираження співробітниками ідей щодо свого бачення шляхів розвитку служби для наступного їх впровадження, керівництвом Державної служби зайнятості було проведено конкурс «Розвиваємо Державну службу зайнятості разом».

Усього до участі в конкурсі було подано 125 робіт. Кожна з них містить конкретні пропозиції щодо покращення роботи служби зайнятості за основними напрямками її діяльності.

Свою роботу на конкурсі представила і провідний юрисконсульт Кремінського районного центру зайнятості Наталія Сериця. За результатами оцінювання конкурсу Наталія була нагороджена Дипломом Державної служби зайнятості.

Роботи фіналістів знайдуть відображення в стратегії розвитку служби зайнятості на 2019-2022 роки, над розробленням якої наразі працює Державний центр зайнятості.