оп
15.03.2019 | 14:45

Новопсковський районний центр зайнятості провів на базі СВОК «Слобожанський» День відкритих дверей на виробництві, в якому взяли участь учні Осинівського ЗЗСО №2 І-ІІ ст. Цей день був присвячений професіям сільського господарства - «Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів», «Машиніст сушильної установки», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

Надзвичайно цікаво пройшла екскурсія, яку по території підприємства провів головний інженер Олександр Романченко. На виробничих дільницях учні побачили сучасну сільськогосподарську техніку вітчизняного та імпортного виробництва CLAAS,  New- Holland- трактори, комбайни, культиватори, оприскувачі, дізналися про нову технологію зберігання та сушки зернових, побачили підготовку до весняно-польових робіт та поспілкувалися з майстрами своєї справи.

Радісні обличчя дітей свідчили, що професіографічна екскурсія їм дуже сподобалася. Тож можна сподіватися, що проведений захід сприятиме підвищенню зацікавленості учнівської молоді у здобутті професій, що користуються попитом на ринку праці, адже наш район сільськогосподарський і професії сільського господарства завжди затребувані.