18.03.2016 | 11:21

17 березня в рамках обласного Марафону актуальних професій, який проводиться з 9 по 18 березня, з метою розширення уявлень про світ професій відбувся день відкритих дверей Марківського професійного аграрного ліцею. До участі у заході було залучено учнів Марківської гімназії та Марківської ЗОШ №1 1-2 ст.

Заступник директора Марківського професійного аграрного ліцею Плужник Ю.О. змістовно надав інформацію про досягнення і перспективи розвитку навчального закладу, про правила прийому слухачів та умови навчання. Також до уваги юних відвідувачів було запропоновано екскурсію по класних приміщеннях ліцею, в результаті чого учасники заходу змогли більше дізнатися про стан матеріально-технічного забезпечення процесу навчання, що в значній мірі має вплив на рівень отриманої освіти. Далі учні Марківського професійного аграрного ліцею поділилися своїми враженнями про «студентське життя», розповіли школярам про свої захоплення та дозвілля.

У процесі роботи фахівець Марківського РЦЗ надавала консультації щодо вибору майбутньої професії, розповідала про соціальні послуги служби зайнятості для молоді, а також інформувала про можливості працевлаштування після закінчення навчання у навчальному закладі.