10.10.2019 | 14:57

9 жовтня жителі села Заайдарівка Новопсковської ОТГ святкули День села. Новопсковський РЦЗ з цієї нагоди провів виїзну акцію «Ми працюємо, щоб працювали Ви!»

Фахівці центру зайнятості та Новопсковського бюро правової допомоги звернули увагу сільського населення на необхідність активізації власних зусиль у пошуку роботи; пропонували звертатись до центру зайнятості за вакансіями та допомогою в техніці пошуку роботи.

Профконсультант під час спілкування з школярами приділила особливу увагу вибору професії. Молодь запросили пройти профдіагностичне тестування та ознайомитись з навчальними закладами, де можна здобути обрану професію.

Відвідувачі мобільного центру питали про реєстрацію у службі зайнятості членів особистих селянських господарств, вагітних жінок, осіб передпенсійного віку. Також питання стосувались відкриття власної справи та отримання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності, укладення та розірвання трудового договору з найманими працівниками тощо.

В.о. старости села Олександр Недовєсов з вдячністю відзначив роботу працівників районної служби зайнятості в частині інформування населення та організації громадських робіт.