18.03.2016 | 11:40

Триває щорічний Марафон актуальних професій. Школярі є головними учасниками зазначеної акції: але вони не лише пасивно отримують інформацію, а ще й виступають активними дійовими особами.

Напередодні в Микільській загальноосвітній школі промайнув ще один День актуальних професій. Цього разу це був «День правоохоронця». Адже до правоохоронної сфери діяльності належить чимала кількість професій, значна частина яких є актуальною на сьогодні, в т.ч. і в нашому Міловському районі. Це і працівники судів, і органів прокуратури, служби безпеки і внутрішніх справ, і військовослужбовці, і

нотаріальні та виконавчі служби, і багато інших.

Учасники зустрічі ознайомилися із різноманітністю професій цієї сфери, їх основним змістом, функціональними обов’язками, характеристиками процесу праці, основними вимогами професій. Старшокласники виконували інтерактивні вправи, відповідали на питання, намагалися «приміряти» професію на себе, показавши виступ під назвою «Один день з життя дорожнього інспектора».

Захід промайнув жваво та цікаво. Отримана інформація стане в нагоді майбутнім випускникам при виборі професії, адже тепер діти багато знають про професії, які покликані охороняти наші права і свободи, наше суспільство, його духовні і матеріальні цінності, захищати країну, конституційний лад і державну цілісність.