13.10.2021 | 13:00

Новопсковський районний центр зайнятості продовжує тісну співпрацю з прикордонною комендатурою швидкого реагування «Новопсков» з питань працевлаштування осіб на військову службу за контрактом. 12 жовтня відбулася чергова зустріч з безробітними в рамках заходів з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України.

На початку заходу фахівець центру зайнятості звернула увагу шукачів роботи на особливості працевлаштування у сучасних ринкових умовах та зауважила, що служба у Збройних Силах України – одна з можливих форм зайнятості.

Технік відділення зв’язку головний сержант Ольга Есенова розповіла безробітним, що за виконання почесного обов’язку, яким є служіння Вітчизні, законодавством передбачено ряд заохочувальних факторів. Серед соціальних і матеріальних пільг – можливість дострокового виходу на пенсію, вищий, ніж у цивільному секторі, розмір пенсійного забезпечення, різні види матеріальних допомог для військовослужбовців. Також наголошено на гарантії стабільного грошового забезпечення – від 11 тис. грн., якісному безкоштовному медичному обслуговуванні, можливості кар’єрного зростання та навчання у навчальних закладах Державної прикордонної служби України, а також повідомили про відкриті на сьогодні вакансії, а саме молодший інспектор прикордонної служби - кухар, фельдшер, лікар терапевт, сімейний лікар.

Учасники заходів отримали інформаційні буклети з контактними даними та змістовні відповіді на свої запитання. За результатами заходу декілька учасників зацікавилися пропозицією працевлаштування і отримали запрошення на проходження співбесіди.