21.11.2023 | 09:08

Знайти роботу за один тиждень цілком можливо! Це доводить історія пані Світлани – переселенки з Луганщини.

Війна змінила всі плани жінки: вона виїхала з рідного міста, залишилася без роботи та не встигла навіть розірвати трудовий договір з роботодавцем. Світлана звернулася до Кремінського районного центру зайнятості із заявою на ім’я роботодавця про припинення трудового договору. Фахівці ЦЗ повідомили про це роботодавця, податкову службу та управління Пенсійного фонду України.

Після звільнення у листопаді жінка була зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна. Коли їй запропонували вакансію продавця-консультанта, вона охоче погодилася, хоча такого досвіду не мала. Під час співбесіди роботодавець запропонував Світлані постійне місце роботи. Так усього за тиждень після звернення до центру зайнятості жінка була працевлаштована. Зараз її роботою задоволений керівник та покупці.

Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95, 099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr