05.08.2022 | 09:16

Надання мікрогрантів українцям, які планують розпочати або розвивати бізнес – це один з шести проєктів державної програми #Єробота, що стартувала 1 липня цього року.

Кандидат подає заявку на Порталі.Дія, АТ «Ощадбанк» перевіряє ділову репутацію кандидата. Далі фахівець обласного центру зайнятості проводить з отримувачем мікрогранту співбесіду, під час якої оцінює бізнес-план за критеріями, визначеними у додатку 5 Порядку проведення оцінювання заяв. 

Критеріями оцінки є мотивація та попередній досвід роботи претендента,  реальність реалізації проєкту, а також чітке розуміння бізнес-плану, маркетингового та операційного планів. Для проведення співбесіди обласним центром зайнятості утворена спеціальна комісія. Співбесіди проводяться в онлайн форматі засобами інтернет-зв’язку.

За результатами оцінювання бізнес-плану банком та з урахуванням співбесіди Державний центр зайнятості приймає рішення про надання (відмову) мікрогранту. Перший блок заяв вже опрацьовано. Ознайомитися з рішеннями можна на сторінці ДСЗ: https://cutt.ly/1ZWIke7 

Наразі проводяться співбесіди другого циклу подання заяв. Більш детально: https://cutt.ly/NZPc979

Консультацію щодо умов програми та оформлення заявки можно отримати у відділенні Ощадбанк, центрі зайнятості, онлайн-підтримці - через чат-бот Державної служби зайнятості @DCZ_worknow_bot