06.04.2021 | 16:54

5 квітня в Луганській області стартував щорічний «Марафон професій», мета якого – ознайомити старшокласників із затребуваними професіями та навчальними закладами. Цього разу марафон розпочався з Дня відкритих дверей у Попаснянському професійному ліцеї залізничного транспорту.

Представники ліцею ознайомили школярів з навчальним закладом і презентували наступні професії: «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Помічник машиніста тепловоза», «Оператор поста централізації. Черговий стрілочного поста», «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування», «Водій автотранспортних засобів» та «Електрогазозварник». Майстри виробничого навчання провели майстер-клас з керування транспортом на сучасному обладнанні, а ліцеїсти продемонстрували набуті навички зварювання різними видами зварки.

Школярі отримали багато корисної інформації та позитивних емоцій! Сподіваємось, що марафон допоможе молоді у плануванні професійної кар’єри та розширить знання про світ професій. Далі буде!