30.06.2020 | 08:25

Міловський районний центр зайнятості в умовах дії карантину надає повний комплекс послуг у режимі обмеженого доступу. Зареєстровані безробітні отримують профорієнтаційні послуги не виходячи з дому: беруть участь у вебінарах, отримують індивідуальні консультації засобами телефонного та онлайн зв’язку.

25 червня фахівцем відділу надання соціальних послуг проведено черговий інформаційний вебінар на тему: «Презантація послуг з професійного навчання».  Під час вебінару було поінформовано про можливість проходження навчання за направленням служби зайнятості, в т.ч. у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Учасники заходу, переглянувши презентацію, ознайомились з професіями, термінами навчання, умовами проживання, здійснили віртуальну екскурсію класами та майстернями Луганського центру ПТО ДСЗ.

На завершення шукачам роботи презентували електронні сервіси державної служби зайнятості та ознайомили з освітніми порталами: «Дія, Цифрова освіта», «Освітній портал» ДСЗ, Prometheus та Coursera, які дозволяють безробітним безкоштовно отримувати нові знання та підвищувати свій професійний рівень.