26.06.2020 | 11:11

24 червня під керівництвом першого заступника голови Кремінської райдержадміністрації відбулися засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Запрошені на засідання фізичні особи – підприємці, які мають заборгованість із сплати ЄСВ, надали пояснення про причини не сплати та зобов’язалися у найкоротший термін погасити заборгованість.

Начальник Кремінської державної податкової інспекції Рубіжанського управління Головного управління ДФС у Луганській області повідомила про можливість списання для "сплячих ФОПів" сум заборгованості за ЄСВ, що має місце відповідно до Закону України №592-IX від 13 травня 2020 року "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування". Зокрема, мова йде про п.5 розділу 1 Закону, що стосується саме списання сум недоїмки. А це означає, що у непрацюючих ФОПів вже є можливість на те, щоб подати відповідні заяви. На подання таких заяв законодавець дає 90 календарних днів.

Директором центру зайнятості надано інформацію про можливість роботодавцям, в т.ч. фізичним особам – підприємцям отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину за кожну годину втраченого робочого часу.