14.02.2020 | 15:36

14 лютого відбулась робоча зустріч керівництва Луганського обласного центру зайнятості з представниками Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC) з метою продовження ефективного партнерського співробітництва.

Впродовж зустрічі особлива увага приділялась напрямкам роботи щодо надання грантів на проходження професійних навчальних курсів з числа вимушених переселенців та учасників АТО(ООС), впровадження різноманітних грантових програм з метою стимулювання і розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, створення нових робочих місць тощо.

Норвезька рада у справах біженців зацікавлена в проведенні тренінгів для безробітного населення та для працівників центрів зайнятості; наданні матеріальної допомоги особам, які підтверджують неформальне навчання; створенні комп’ютерних класів в центрах зайнятості та оснащенні мобільних офісів для надання послуг населенню у виїзному режимі.

За результатами зустрічі учасники отримали інформації з турбуючих питань, було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю, інформаційну підтримку та організацію подібних зустрічей в майбутньому.