14.02.2020 | 15:22

Успіх на шляху досягнення найважливіших стратегічних цілей організації багато в чому залежить від того, в якому ступені персонал обізнаний, зацікавлений і підготовлений до роботи по їх досягненню. Тому для Новопсковського районного центру зайнятості – розвиток та навчання персоналу є одним із важливих завдань у своїй роботі.

13 лютого фахівці Новопсковського РЦЗ взяли участь у навчальному вебінарі на тему: «Підбір за компетенціями: як він працює в практиці рекрутера», який проводила спікерка - Алла Бойко, HRD Domino's Pizza на платформі hh.ua | grc.

Наразі ця тема дуже актуальна для фахівців центру зайнятості, адже застосування консультантами роботодавців елементів рекрутингу є одним з ключових положень Інституту «Консультант роботодавця», який запроваджений у роботу Державної служби зайнятості України з 1 січня 2020 року.

Інтерв'ю за компетенціями – метод, який активно використовують при підборі персоналу на різні позиції. І він вимагає від рекрутера серйозної підготовки і професійного досвіду. На вебінарі команда консультантів роботодавців Новопсковського РЦЗ ознайомилася з особливістю інтерв’ю по компетенції, техніками задавання питань, аналізом моделі поведінки кандидатів.

Ці знання допоможуть здійснювати попередній відбір та оцінку кандидатів відповідно до заявлених вимог роботодавця, що суттєво знизить навантаження на кадрову службу підприємства та дозволить у максимально короткий час укомплектовувати вакансії.