12.09.2019 | 08:42

11 вересня у Рубіжанському міському центрі зайнятості відбулася презентація роботодавців для учасників АТО та для осіб, які мають медичну освіту за участі представників 46-ого Окремого штурмового батальйону «Донбас» та 55 механізованої бригади.

Військовослужбовці презентували вакансії – водій автотранспортних засобів, кухар, сестра медична. Ознайомили запрошених з основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби в Збройних Силах України. Розповіли про переваги служби, рівень заробітної плати, що збільшується з кожним роком та про соціальне забезпечення військовослужбовців.

Під час презентації учасники скористалися можливістю з’ясувати всі нюанси проходження служби за контрактом, активно ставили питання військовослужбовцям.

Захід пройшов в позитивній атмосфері, що сприяло активному спілкуванню та викликав зацікавленість серед присутніх. Наприкінці презентації присутні пройшли індивідуальну співбесіду щодо проходження військової служби в ЗСУ. У заході взяли участь 23 особи з числа безробітних, 5 осіб зацікавилися пропозицією та надали свої резюме військовослужбовцям Збройних Сил України.