11.09.2019 | 16:22

В рамках подальшої ефективної співпраці з новоствореними громадами директор Сватівського районного центру зайнятості Андрій Пономаренко та начальники профільних відділів центру відвідали Коломийчиську об’єднану територіальну громаду.

Під час зустрічі з головою ОТГ Надією Чунихіною обговорено ряд важливих питань. Зокрема організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, проведення спільних зустрічей з роботодавцями, що здійснюють свою діяльність на території громади, можливість професійного навчання на замовлення, надання інформаційно-консультаційних послуг служби зайнятості безпосередньо на території об’єднаної територіальної громади.

В результаті зустрічі домовлено про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та вирішення питань розвитку громади.

Також, під час проведення виїзного заходу працював мобільний центр зайнятості за допомогою якого, спеціалісти центру зайнятості надавали консультації щодо соціальних послуг та видів забезпечення, які надає державна служба зайнятості для громадян: роз’яснення з питань чинного законодавства, можливостей професійнго навчання, отримання ваучера, організації власної справи.

Загалом виїзна акція під гаслом «Служба зайнятості – Ваш надійний помічник» пройшла цікаво, змістовно та з користю. Жодне запитання від учасників заходу не залишилось без відповіді.