12.04.2018 | 14:20

Днями, фахівці Новопсковського РЦЗ на чолі з в.о. директора Н.Хворостян обговорили з активістами Новопсковської ОТГ О.Седюк та І.Кондратенко деталі участі центру зайнятості у соціальній акції, яка відбудеться 14 квітня цього року у сквері «Айдар» смт Новопсков.

Мета акції - створення майданчику для спілкування активних людей, задоволення потреб новопсковців у соціальному контакті, організація спільної роботи для загального блага. Кожен житель громади може взяти участь у акції, у будь – який зручний для нього спосіб: участь у прибиранні території, фарбування, спонсорська допомога – зазначили ініціатори акції.

Колектив Новопсковського районного центру зайнятості підтримав ініціативу громади і прийме активну участь у впорядкуванні території та проведе для населення інформаційно – роз’яснювальний захід з використанням мобільного центру зайнятості. Також спеціаліст з профорієнтації долучиться до команди аніматорів Новопсковського селищного будинку культури для організації дозвілля дітей, батьки яких будуть працювати. А ще з’явилася ідея пригостити найменших учасників акції польовою кашею.

Маємо надію, що все вдасться. Толока перетвориться на свято! Зміни може робити кожен!