Онлайн Ярмарок Вакансій відбудеться в межах Проекту "Гуманітарна та соціально - економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на Сході України", який реалізується ГО "Маріупольська Спілка Молоді" в партнерстві з Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Уряду Японії.

Онлайн Ярмарок Вакансій відбудеться 10 березня з 15:00 до 17:00.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/DRTdgtMWSz21pg4n6

Учасників заходу чекають:

Презентації компаній-роботодавців Донецької та Луганської областей, розповіді з перших рук про умови роботи, вимоги до претендентів, програми для молодих фахівців;

інформаційні роліки компаній-роботодавців, з яких учасники дізнаються ще більше про їхні цінності та пропозиції для співробітників.

Індивідуальні онлайн-співбесіди з роботодавцями та можливість задати будь-яке питання потенційним роботодавцям та отримати змістовні відповіді.

А також лекції експертів про те, як оформити сильне резюме, вдало пройти співбесіду та знайти ідеальну роботу. Зацікавленим особам можна буде пройти індивідуальну онлайн - співбесіду з роботодавцями, можливість задати будь - яке питання потенційним роботодавцям та отримати змістовні відповіді.

Взяти участь в Онлайн Ярмарку Вакансій можуть жителі Донецької та Луганської областей у віці від 16 до 35 років.

Більш детальна інформація – на сторінці Онлайн Ярмарку Вакансій:

https://www.facebook.com/YarmarokVakanciy

 

Анонс/Подія: 
Анонс події