У рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» проводить набір на курси цільового призначення за трьома напрямами для осіб 18+. Вимоги до освітнього рівня осіб: не нижче повної або базової середньої освіти. Курси розраховані на підвищення працездатності та розвиток практичних навичок в автомобільній галузі та покращення можливості для працевлаштування.

Напрям «Технічна діагностика автомобілів», терміни навчання: 6 днів, загальний обсяг навчального часу: 44 год

Метою курсу цільового призначення (КЦП) є підготовка осіб у галузі діагностування технічного стану автомобіля, його агрегатів, систем та механізмів.

Задачами КЦП є формування у слухачів комплексу знань, вмінь та навичок, а також їх використання в практичній діяльності для визначення технічного стану автомобіля в цілому, його агрегатів, систем і механізмів; встановлення діагнозу та прийняття рішення щодо методів ліквідування відмов та несправностей автомобіля.

 

Напрям «Технічне обслуговування та очищення форсунок»

терміни навчання: 5 днів, загальний обсяг навчального часу: 40 год

Метою курсу цільового призначення є підготовка осіб у галузі технічного обслуговування форсунок, зокрема їх очищення в умовах СТО та інших підприємств автомобільного транспорту.

Задачами КЦП є формування у слухачів комплексу знань, вмінь та навичок а також їх використання в практичній діяльності для діагностування технічного стану форсунок систем упорскування бензину різних типів та поколінь, а також ті ж самі дії щодо форсунок газобалонного обладнання. Та вміння працювати зі стендами для очищення форсунок.

 

Напрям «Шиномонтаж» терміни навчання: 6 днів, загальний обсяг навчального часу: 44 год

Метою цього курсу цільового призначення є підготовка осіб у галузі технічного обслуговування та ремонту шин автомобілів.

Задачами КЦП є формування у слухачів комплексу знань, вмінь та навичок, а також їх використання в практичній діяльності.

Лабораторія-майстерня знаходиться на діючій СТО, яка оснащена сучасним діагностичним, шиномонтажним обладнанням та інструментами провідних європейських виробників.

Іногороднім слухачам буде надана можливість проживання і харчування безкоштовно.

Особі, яка успішно пройшла курс цільового призначення, видається сертифікат.

Заняття будуть відбуватися за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул Новікова 4,

тел 050-465-74-52

Орієнтовна дата початку навчання з 14 грудня 2020р.

Анонс/Подія: 
Анонс події