За ініціативи Луганської обласної служби зайнятості та підтримки Департаменту освіти і науки, Управління молоді та спорту, Управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації, а також роботодавців регіону навесні 2019 року стартує інноваційний профорієнтаційний проект «Професійні рубежі».

Під час проекту учні 8-9 класів у складі 15 команд загальноосвітніх шкіл області відвідають економічно привабливі підприємства свого регіону. Кожна дослідницька команда представлятиме обраного роботодавця свого міста (району). Допомагатимуть учням куратори – фахівці центрів зайнятості, представники відділів освіти, молоді та спорту, спеціалісти бібліотек.

За підсумками екскурсії учні мають відпрацювати рекламний буклет та/або рекламний відеоролик з метою популяризації обраного підприємства. Команди з найкреативнішими рекламними продуктами будуть запрошені на фінальний захід для виступу на заключному етапі Проекту, де презентують творчі напрацювання та діяльність роботодавця.

На фінальному заході буде обрано та нагороджено переможців у категоріях «Кращий рекламний буклет», «Кращий рекламний відеоролик», «Краща PR-кампанія» (командні змагання).

Найкращі роботи, створені в межах реалізації Проекту, висвітлюватимуться у засобах масової інформації.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС! ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!

Анонс/Подія: 
Анонс події