оп
15.11.2018 | 13:15

14 листопада Луганська обласна служба зайнятості організувала прес-тур у Біловодський район на тему «Зайнятість сільського населення». Журналісти поспілкувалися з роботодавцями, які активно користуються послугами служби зайнятості – розвиваються і створюють нові робочі місця.

Директор Біловодського РЦЗ Олена Юрченко розповіла про загальну ситуацію на ринку праці району: сезонне працевлаштування під час сільськогосподарських робіт, організацію тимчасових громадських робіт, вивільнення людей в результаті створення об’єднаної територіальної громади. «Роботодавець для нас головний клієнт, бо вакансій в районі небагато. Відтак ми всебічно підтримуємо тих, хто до нас звертається», - зауважила Олена Юрченко.

Журналісти відвідали ТОВ «Ремонтно-будівельна компанія України». Керівник В’ячеслав Бєлоліпецький подякував службі зайнятості за підбір працівників і фахову підтримку. Цього року на підприємство працевлаштовані 26 осіб. В тому числі одна переселенка працевлаштована з компенсацією роботодавцю витрат на заробітну плату, 14 безробітних працевлаштовані на нові робочі місця, за які роботодавцю компенсується ЄСВ. Наразі ТОВ «РБК» виконує значний обсяг робіт з капітального ремонту центральної районної лікарні та Дитячо-юнацької спортивної школи. На підприємстві є робочі вакансії, Біловодський РЦЗ займається їх укомплектуванням.

Фізична особа-підприємець Наталія Ковальова веде роздрібну торгівлю м’ясними продуктами. Свою діяльність вона розпочала у квітні цього року, і за допомогою Біловодського РЦЗ до неї працевлаштована безробітна, яка відноситься до категорії внутрішньо переміщених осіб. Протягом 12 місяців роботодавцю будуть компенсуватися витрати на заробітну плату найманого працівника.